Warszawa

Gdańsk

Poznań

Szczecin

TOP 5 realizacji lokalnych

1. Tyskie / Szczecin / Al. Niepodległości

Kampania Browaru Tyskie - 5 stadion. Część kampanii ogólnopolskiej.

FIRMA GODNA ZAUFANIA

2. Lech / Hotel Pomorski / Szczecin

Reklama z zastosowaniem elementów 3D na prestiżowej lokalizacji w centrum Szczecina. Grafika eksponowana na powierzchni 162m2.

FIRMA GODNA ZAUFANIA

3. Lotto / Brama Portowa / Szczecin

Lotto jako oficjalny partner Roberta Kubicy w centrum Szczecina przy Bramie Portowej. Powierzchnia reklamy to prawie 500m2.

FIRMA GODNA ZAUFANIA

4. Terpiłowscy / Hotel Gryf / Szczecin

Jubiler Terpiłowski reklamuje się w centrum miasta. Powierzchnia reklamy to 60m2.

 

FIRMA GODNA ZAUFANIA

5. Milano / ul. Krzywoustego / Szczecin

Kampania salonów Milano. Ekspozycja reklamy przy Placu Kościuszki. Grafika mieści się na 160m2.

FIRMA GODNA ZAUFANIA

6. City Light / Szczecin

Sieć podświetlanych nośników małoformatowych rozmieszczonych w centrum miasta przy najbardziej uczęszczanych ciągach pieszych oraz na wiatach tramwajowych i autobusowych.

FIRMA GODNA ZAUFANIA

Naszą specjalnością jest reklama zewnętrzna Szczecin. Chętnie zrealizujemy najbardziej wymagające działania reklamowe. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu cieszymy się wielkim uznaniem wśród naszych klientów. Nasze propozycje reklamy zewnętrznej są zawsze oryginalne i zauważalne. Nasza pasja to realizacja kampanii wykorzystujących reklamę zewnętrzną. Staramy się, aby nasze propozycje są zawsze oryginalne i zauważalne.

tagi: reklama zewnętrzna Szczecin

O BP Media

Szczecin i Zachodniopomorskie to region z którego się wywodzimy.

Otwarte umysły naszych pracowników powodują iż nasze działania datujące się od 1992 roku umożliwiają nam zaproponowanie takich rozwiązań w outdoorze, które sprawdzają się doskonale.

Dlatego zapoznając się z naszą ofertą nie myślcie iż jest to już wszystko co moglibyśmy zaproponować, starajcie się również zapytać o rzeczy które na pierwszy rzut oka mogą wydawać się nie do zrobienia. Jeżeli uważacie iż Wasze pomysły Drodzy Klienci są szalone i nie do wykonania albo ktoś Wam powiedział że na pewno będą niewspółmiernie drogie do efektu, sprawdźcie u Nas czy przypadkiem nie ma innej drogi lub tańszej metody ich realizacji.

18 lat to już wiek w którym człowiek staje się pełnoletni a firma dojrzałą. Czas ,w którym sprawdziliśmy wiele wariantów realizacji projektów i współpracy z Klientami. Opracowaliśmy wiele metod nowatorskich realizacji nawet najśmielszych pomysłów marketingowych. Wiedza nasza osiągnęła poziom w którym stać nas na czasami okrutną szczerość aby powiedzieć Wam że należy zmodyfikować projekt aby był bardziej wyrazisty i czytelny dla Waszego potencjalnego klienta i co za tym idzie potencjalnie skuteczniejszy. Nasze doświadczenie nakazuje aby nie tylko przedstawiać nasze wizje ale i wysłuchać Waszych opinii i przeanalizować doświadczenia ,które naszym zdaniem będą podstawą dobrego projektu i owocnej współpracy. Zrozumienie ...........ale o tym możecie Państwo sprawdzić w czasie konstruktywnej rozmowie z naszymi pracownikami w siedzibie naszej firmy w Szczecinie lub w innym wskazanym przez Państwa miejscu.

Co do oferty jest ona na tyle bogata iż zapraszam na wstępie do dokładnego zapoznania się z najważniejszymi jej elementami znajdującymi się na tej stronie.

U nas standardowe realizacje praktycznie nie istnieją. Dla nas każdy temat jest rozpatrywany indywidualnie. Przygotowana oferta jest szyta na miarę zarówno potrzeb jak i możliwości.

Ale czas to pieniądz a jednak preferujemy spotkania twarzą w twarz aby poznać Państwa potrzeby, aby lepiej je zrozumieć i aby stworzyć podstawy i zasady dobrej Partnerskiej współpracy dlatego zapraszam do odwiedzenia nas w rzeczywistości bo tak jak mawiają nasi stali klienci:

Oprócz dobrze wykonanej pracy to na 100% kawa przyrządzona w biurze w Szczecinie jest również jedną z tych rzeczy dla których nasi klienci lubią tak często jak to możliwe u nas gościć.

O BP Media Group

BP Media: outdoor, billboardy, zewnętrzna reklama wielkoformatowa

citilight bilbordy reklamowe, reklama na bilbordach, bilbordy, reklama wielkoformatowa, reklama outdoorowa, outdoor reklama reklama wielkoformatowa Warszawa, reklama zewnętrzna Warszawa, oudoor Warszawa reklama zewnętrzna Poznań reklama wielkoformatowa Poznań bilbordy Poznań reklama zewnętrzna Szczecin outdoor Gdańsk

Created by boxfish.pl