Warszawa

Gdańsk

Poznań

Szczecin

TOP 5 realizacji lokalnych

1. Tyskie / Szczecin / Al. Niepodległości

Kampania Browaru Tyskie - 5 stadion. Część kampanii ogólnopolskiej.

FIRMA GODNA ZAUFANIA

2. Lech / Hotel Pomorski / Szczecin

Reklama z zastosowaniem elementów 3D na prestiżowej lokalizacji w centrum Szczecina. Grafika eksponowana na powierzchni 162m2.

FIRMA GODNA ZAUFANIA

3. Lotto / Brama Portowa / Szczecin

Lotto jako oficjalny partner Roberta Kubicy w centrum Szczecina przy Bramie Portowej. Powierzchnia reklamy to prawie 500m2.

FIRMA GODNA ZAUFANIA

4. Terpiłowscy / Hotel Gryf / Szczecin

Jubiler Terpiłowski reklamuje się w centrum miasta. Powierzchnia reklamy to 60m2.

 

FIRMA GODNA ZAUFANIA

5. Milano / ul. Krzywoustego / Szczecin

Kampania salonów Milano. Ekspozycja reklamy przy Placu Kościuszki. Grafika mieści się na 160m2.

FIRMA GODNA ZAUFANIA

6. City Light / Szczecin

Sieć podświetlanych nośników małoformatowych rozmieszczonych w centrum miasta przy najbardziej uczęszczanych ciągach pieszych oraz na wiatach tramwajowych i autobusowych.

FIRMA GODNA ZAUFANIA

Aktualności lokalne

Gala bokserska BAD BOYS w Szczecinie

Krzysztof "Diablo" Włodarczyk, Krzysztof Zimnoch i Michał Cieślak to główni zawodnicy, którzy wystąpią na Gali Bokserskiej BAD BOYS w szczecińskiej Azoty Arenie.
Kampania reklamowa na nośnikach billboardowych i ścianie na al. Wyzwolenia 5.

Bułgaria i Kreta z ITAKĄ

Bułgaria i Kreta - wyloty ze Szczecina. Wiosenna kampania outdoorowa Biura Podróży ITAKA.

Ekspozycja oferty na nośnikach typu megaboard i wallboard.

20% rabatu na obrączki w salonach Terpiłowski

Kolejna już kampania reklamowa salonów jubilerskich Terpiłowski. Prezentowana powierzchnia znajduje się w samym centrum Szczecina - pl. Kościuszki, ul. Krzywoustego 60.

Kampania reklamowa BMW

Kampania marki BMW realizowana na nośnikach reklamowych w Szczecinie. Ściana budynku na Placu Żołnierza to ponad 150m2 powierzchni w ścisłym centrum miasta. W pobliżu Galeria Kaskada i CH Galaxy przez co ruch pieszy i samochodów jest gwarantowany o każdej porze dnia i nocy.
Powierzchnia na budynku przy al. Piastów to blisko 100m2 reklamy. Charakteryzuje się idealną widocznością z najazdu.

Megaboard przy ul. 26 kwietnia to powierzchnia 48m2. Oświetlony nośnik zlokalizowany przy skrzyżowaniu ul. Santockiej i ul 26 kwietnia ustawiony w stronę kierowców jadących kierunku centrum (pl. Kościuszki).

 

Kampania Bosmana niefiltrowanego

Kampania piwa Bosman - niefiltrowany realizowana na wielu nośnikach BP Media w całym Szczecinie i okolicach. Ekspozycja na billboardach 12m2, 18m2 i na ścianie budynku przy ul. Wyszyńskiego i ul. Tkackiej.

Art Medical Center

Reklama wielkoformatowa Art Medical Center w Szczecinie. Ściana zlokalizowana przy pl. Żołnierza Polskiego, w ścisłym centrum miasta

Deweloper Polnord

Kolejna kampania reklamowa Polnordu, realizowana na lokalizacjach BP Media. Powierzchnia reklamowa 55m2 przy pl. Kościuszki - ścisłe centrum Szczecina, skrzyżowanie o największym ruchu komunikacyjnym i pieszym.

"Super Czwartki" w GH Turzyn

Kampania reklamowa Galerii Handlowej Turzyn. Ściana przy pl. Żołnierza Polskiego.

Zacznij studia w Wyższej Szkole Integracji Europejskiej

Oferta Wyższej Szkoły Integracji Europejskiej na nośnikach wielkoformatowych w centrum Szczecina. Kampania reklamowa obejmowała lokalizacje na Placu Kościuszki i na Bramie Portowej.

Salony jubilerskie Terpiłowski

Zimowa kampania outdoorowa salonów jubilerskich Terpiłowski. Nośniki reklamowe w ścisłym centrum Szczecina - billboardy i ściany budynków. Na zdjęciach lokalizacja na Placu Kościuszki.

« Poprzednia , 1 , 2 , 3 , ... , 10 , 11 , Następna »

BP Media: outdoor, billboardy, zewnętrzna reklama wielkoformatowa

citilight bilbordy reklamowe, reklama na bilbordach, bilbordy, reklama wielkoformatowa, reklama outdoorowa, outdoor reklama reklama wielkoformatowa Warszawa, reklama zewnętrzna Warszawa, oudoor Warszawa reklama zewnętrzna Poznań reklama wielkoformatowa Poznań bilbordy Poznań reklama zewnętrzna Szczecin outdoor Gdańsk

Created by boxfish.pl